PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=17}
6,4 14 019
ocen
6,4 10 1 14019
5,7 3
oceny krytyków
Blues Brothers 2000
powrót do forum filmu Blues Brothers 2000

Odgrzewany kotlet

ocenił(a) film na 6

Gdybym nie oglądał jedynki oceniłbym film na 8 tak niestety jest tylko 6 - co prawda wszystko ogląda fajnie się , są gagi genialna muzyka i świetni jej wykonawcy ale chyba nikt nie lubi tzw "odgrzewanego kotleta" i pewnie dla tego odbiór tego filmu jest gorszy od pierwowzoru - niestety.

Grand23

hmmm no nie wiem mi osobiscie film bardzo sie bardzo podobra np ta scena http://www.youtube.com/watch?v=GOHlndWU2nM sory ze z youtube ale tam jest to swietnie uchwycone. odgrzewany kotlet?? no nie wiem. fakt czesto powtarzaja ten film i to nie na jakis malo odwiedzanych kanalach ale to tylkos wiadczy o tym ze ten film jest warty pokazania w telewizji

ocenił(a) film na 6
lukasz_szostok

"Odgrzewany kotlet" nie w sensie ilości seansów ale powtarzalności pewnych scen i ogólnie fabuły .Przyznaj że jest to prawie identyczna kalka wersji z 1980 co prawda jest trochę innowacyjności ale to stanowczo za mało(popatrz tu chociażby na remake "Psychozy: Hitchcock'a niby trochę inny ale jednak taki sam ,widzowie po prostu kochają innowacyjność ) .Co do filmu mi również przypadł do gustu fajnie się go oglądało ,oceniłbym go wysoko na 8 ale tylko w tym wypadku jak podkreśliłem u góry gdybym nie oglądał pierwowzoru .

ocenił(a) film na 7
Grand23

ale prawda jest taka że bywają gorsze odgrzewane kotlety:P dlatego ocena 6/7 będzie w porządku. Tym bardziej, że jak sam powiedziałeś, gdybyś widział tylko tą część dałbyś 8 z czym się zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones