PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1225}

Blues Brothers

The Blues Brothers
7,6 104 897
ocen
7,6 10 1 104897
7,6 22
oceny krytyków
Blues Brothers
powrót do forum filmu Blues Brothers

Krótka opinia

użytkownik usunięty

Musical z dużą ilością akcji - niecodzienne i muszę przyznać ciekawe połączenie. Nie jest to jednak film, który zapamiętam na dłużej. Wszystko jest w porządku, ale nie za bardzo mnie to pochłonęło. Może to dlatego, że nie przepadam za bluesem, nie wiem. Nie wszystkim się ten film spodoba, jednakże warto obejrzeć.

6/10

ocenił(a) film na 9

Ja też nie przepadam za bluesem i musicalami, ale ten film mi się bardzo spodobał, a najlepsza była końcówka.

ocenił(a) film na 9
doliwaq

zgadzam się. To jedyny musicial który nie tylko, że nie zmuszałem się do oglądania, ale wręcz zakochałem się w tym filmie. Daję dychę i robię to bardzo rzadko. Zasługuje. A końcówka rzeczywiście wspaniała, te masy wozów policyjnych i antyterroryści drący się ciągle "haj haj haj haj" i na końcu nawet armia wojska z czołgami by złapać dwóch nieuzbrojonych typków w garniturach.... rewelka!!

MegaSzczota

Jake i Elwood - zajebistość z nich kipiała!! Reszta lansujących się w garniakach facetow to tylko ich marne kopie:D

doliwaq

A ja bardzo lubię bluesa a i tak mi się film podobał ;) (ale nie lubię musicali)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones