PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1225}

Blues Brothers

The Blues Brothers
7,6 104 911
ocen
7,6 10 1 104911
7,6 22
oceny krytyków
Blues Brothers
powrót do forum filmu Blues Brothers

Dziwię się szczerze ocenie. 7,6? Ten film powinien za samą obsadę dostać 10! Aretha Franklin, James Brown, Ray Charles, Cab Calloway... Nie będę wymieniać wszystkich, mamy wypisane czarno na białym. To umiejętności wokalno-muzyczne z najwyższej półki czynią ten film hitem. Ocenę zaniżają chyba pokolenia wychowane na Katty Perry i Nicki Minaj... To jest przede wszystkim musical, wątek fabularny jest tutaj bardzo drugoplanowy. Kocham ten film od lat przedszkolnych i nie przestanę :)

ocenił(a) film na 10
dzudzamadza

Zgadzam się! to klasyka kina! Film legenda po prostu

ocenił(a) film na 9
dzudzamadza

Jak dla mnie również 10/10, niepowtarzalny klimat nie do podrobienia ani powtórzenia.

ocenił(a) film na 10
Dejmiaann

I ta muzyka! Nieśmiertelne kawałki!

dzudzamadza

popieram ! za samą muzykę należy się 10/10! Ray Charles, Aretha Franklin, James Brown to są prawdziwi artyści których się nie docenia. dobija mnie to, że taką Niki Minaj, Rihannę czy One Direction uważa się za artystów... w sumie to jeszcze moje pokolenie (jestem z rocznika '95), ale całe szczęście mnie ominęła fascynacja tą pseudo muzyką/pseudo muzykami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones