PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1225}

Blues Brothers

The Blues Brothers
7,6 104 911
ocen
7,6 10 1 104911
7,6 22
oceny krytyków
Blues Brothers
powrót do forum filmu Blues Brothers

Poznanie

ocenił(a) film na 10

Film poznałem w wg. mnie ciekawy sposób (moja przyjaciółka powiedziałaby że to przeznaczenie). Kilka lat temu w niedzielne popołudnie, siedziałem z nudów przed telewizorem i szukałem czegoś ciekawego. W pewnym momencie zobaczyłem właśnie to złoto. Jeśli mnie pamięć nie myli to oglądałem go wtedy od połowy.. Jednak film tak bardzo mi się spodobał iż postanowiłem go poszukać w internecie.
Znalazłem, obejrzałem i... pokochałem jeszcze bardziej. Później widziałem tez inne wersje z lektorem (jednak bardzo nie podoba mi się wersja bez przekleństw (wpaść jak śliwka w g**no), nie oddaje ona w pełni klimatu). Chciałbym móc kiedyś zobaczyć wersję w oryginalnym języku, niestety.. pomimo dorosłego wieku dalej jestem słaby w angielskim. Może gdybym oglądał z napisami? niestety, nie spotkałem jeszcze takiej wersji. Jednak wierzę że kiedyś zobaczę go w języku angielskim i w pełni zrozumiem.
Gdybym miał policzyć ile razy go już widziałem to.. nie wiem, pewnie dlatego bo nigdy tego nie liczyłem i widziałem już wiele razy. Pozdrawiam.
p.s. a ja suche tosty

ocenił(a) film na 10
Zeda

Myślę, próbuję sobie przypomnieć.. ale wiem w którym roku go po raz pierwszy zobaczyłem. 2016? 2017?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones