PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112314}
5,8 81
ocen
5,8 10 1 81
The Junkman
powrót do forum filmu The Junkman

Witam!
Posiadam ten film i poszukuje tekst do nieoego. Ma moze ktos ?
rosze o info: e-mail:sajgon4@o2.pl GG:1566781

ocenił(a) film na 8
Sajgon

widzę, że masz tą część - zapewne w tym (głupim) kraju nie dostanę go na DVD, więc zapytam się, gdzie go można ściągnąć - torrent, eMule, Rapidshare? Za pomoc THQ z góry...

psiqtas

Witam!
Zapraszam na GG. Napisze Ci skad mozna go kupic.
Pozdro

P.S.
Wciaz poszukuje "Deadline Auto Theft"

ocenił(a) film na 8
Sajgon

Dzięki za zainteresowanie się moim problemem, ale właśnie niedługo po napisaniu tego posta znalazłem go na necie & już obejrzałem, ale tak samo jak Ty poszukuję drugiej części... Mozna ja u nas gdzies dostac? THQ & PZDR!

psiqtas

Witam!
Stary odezwij sie prosze, bo jeden temat. Dzieki i pozdro dla wszystkich maniakow kina drogi.

ocenił(a) film na 8
Sajgon

O co chodzi? Ja ciągle poszukuję 2. części "Deadline Auto Theft" oraz m.in. "Crash" (1977), "Supervan" (1977), "Speedtrap" (1977), Hi-Riders (1978), The Instructor (1983), "Double Knuckles"...

psiqtas

Witam!
Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś poda linka, stronę, skąd można tenże film ściągnąć :)

Sajgon

Deadline Auto Theft DVD jest od dłuższego czasu na Allegro, ale dość drogi, 70zł.

grzesiek811

ja kupilen na dvd Deadline Auto Theft ale tego filmu nie widziałem jeszcze gdzie go można zobaczyć?

mihle

Poszukaj na warezach. Były wrzutki na rapidzie całej trylogii Halickiego, o ile można to nazwać trylogią.

Sajgon

Jak sciagacie/kupujecie patrzcie czy jest wersja zremasterowana. W tej wersji poprawiona jest jakość obrazu jednak imho spaprana jest kompletnie ścieżka dźwiękowa, powycinano wyraziste rockowe piosenki które zastąpiła monotonna linia melodyczna, to bardzo psuje moim zdaniem oglądanie. Osobiście polecam film w oryginalnej wersji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones